субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Трамп заявив, що його скоро заарештують і закликав прихильників виходити на протест

Cіпратов Роман


Політика

Трамп заявив, що його скоро заарештують і закликав прихильників виходити на протест

views146

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що 21 березня його можуть заарештувати у справі про таємні виплати жінкам, з якими він мав стосунки, в обмін на мовчання.

Про це він написав у своїй соцмережі Truth Social, повідомляє Hromadske.

Трамп заявив про «незаконні витоки» з офісу окружного прокурора Мангеттена, які, за його словами, вказують на те, що його мають заарештувати у вівторок наступного тижня.

В офісі окружного прокурора відповіли журналістам, що прокурори «відмовляються підтверджувати чи коментувати» питання, які стосуються посади Трампа, а також потенційних звинувачень.

Як зазначається, у своєму повідомленні Трамп повторив, що «президентські вибори 2020 року були вкрадені» та закликав своїх підписників: «Протестуйте, поверніть нашу націю!».

Співробітники правоохоронних органів анонімно повідомили, що готуються на випадок звинувачення Трампу у справі про таємні виплати колишнього президента США жінкам, з якими у нього були стосунки, в обмін на мовчання.

Йдеться про виплати зірці порнофільмів Стормі Деніелс, з якою Трамп давно судиться, та колишній моделі Playboy Карен Макдугал під час передвиборчої кампанії у 2016 році. Трамп заперечує ці зустрічі, каже, що не робив нічого поганого і розглядає розслідування як «полювання на відьом».

Правоохоронці назвали ці розмови попередніми та розглядають питання безпеки, планування та практичні аспекти потенційної появи Трампа у залі суду в Манхеттені.

Це не єдина справа, яка розглядається щодо Трампа: федеральні органи вели кримінальні розслідування щодо втручання у вибори, спроби скасувати програш Трампа на президентських виборах 2020 року (штурм Капітолію) та зберігання надсекретних документів у нього вдома.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі