четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Трамп незадоволений обсягом європейської допомоги Україні

Економіка , За кордоном , Новини

Трамп незадоволений обсягом європейської допомоги Україні

views127

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент США Дональд Трамп вважає, що Європейський Союз надає Україні недостатню грошову допомогу та закликає збільшити її.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами 22 вересня перед відправленням у Х’юстон. На думку Трампа, в України багато проблем, для розв’язання яких необхідне фінансування. Він порівняв американські та європейські затрати й дійшов висновку, що вони розподіляються несправедливо. «Чому ми витрачаємо гроші, а вони – ні?», – обурився американський президент, маючи на увазі розвинені країни: Німеччину, Францію та весь ЄС.

Дійсно, американська допомога Україні не зменшується. 19 вересня Палата представників прийняла рішення про надання ще 250 млн доларів, які буде спрямовано на розвиток військової сфери. Зокрема, завдяки цьому законодавчому акту ще на рік буде продовжено програму «Ініціатива сприяння безпеці України».

Крім того, Держдепартамент США дав дозвіл на виділення 141,5 млн доларів на військову допомогу. Ці кошти будуть витрачені, зокрема, на снайперські гвинтівки та гранатомети.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі