неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Терориста «ДНР» заочно засудили на довічне у справі про теракт під Волновахою

Cіпратов Роман


Новини , Російська агресія , Право

Терориста «ДНР» заочно засудили на довічне у справі про теракт під Волновахою

views335

05.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Куйбишевський районний суд Запорізької області виніс вирок у справі про обстріл автобуса під Волновахою Донецької області 13 січня 2015 року. Обвинувачений заочно засуджений до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Про це йдеться в обвинувальному вироку суду.

 

«Під час судового розгляду було встановлено, що громадянин Ш у квітні 2014 року, перебуваючи на непідконтрольній українській владі території Донецької області, вступив до терористичної організації «Донецька народна республіка», та в період з квітня 2014 року по травень 2015 року шляхом виконання злочинних обов'язків так званого «командира 1-го батальйону 5-ої Донецької ОМСБр «Оплот» 1-го АК МО терористичної організації «ДНР» по веденню бойових дій проти сил та засобів українських військових підрозділів, задіяних у проведенні антитерористичної операції на сході України, на території Донецької області, приймав активну участь у діяльності терористичної організації «ДНР», ‒ йдеться у тексті вироку.

 

Відзначається, що вказаний громадянин України 13 січня 2015 року керував обстрілом з реактивних систем залпового вогню по блокпосту біля міста Волноваха Донецької області. Внаслідок попадання по автобусу Златоустівка ‒ Донецьк 12 людей загинули та ще 19 були поранені.

 

Згідно з версією ряду українських ЗМІ, обвинуваченим є так званий «військовий комендант Докучаєвська» Юрій Шпаков. Також називається ім'я ще одного фігуранта справи про теракт, полковника російської армії Анатолія Синельникова.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі