понеділок, 27 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Телеканал «НАШ» може втратити ліцензію через поширення мови ворожнечі

Наталя


Україна

Телеканал «НАШ» може втратити ліцензію через поширення мови ворожнечі

views379

03.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Телеканал «НАШ» отримав від Нацради з телерадіомовлення штраф та позов до суду про анулювання ліцензії за поширення мови ворожнечі, провокацію у суспільстві розбрату та ненависті.

Про це повідомив пресцентр Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

За інформацією, телеканал «НАШ» може втратити ліцензію, через неусунення раніше виявлених порушень, пов'язаних із розпалюванням ворожнечі в ефірі трансльованих каналом телепрограм.

«До мовника застосовано санкцію «стягнення штрафу». Телеканал упродовж місяця має сплатити у державний бюджет 119 544,75 грн, що становить 25% відсотків суми ліцензійного збору цієї компанії. Такі штрафні санкції передбачені чинним законодавством за найбільші порушення. Іншим рішенням регулятор застосував до цього мовника санкцію  «звернення до суду про анулювання ліцензії», знову ж таки, за системне порушення законодавчих норм щодо поширення мови ворожнечі та неусунення порушень після застосування двох попередніх штрафних санкцій», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з боку працівників телеканалу не було спроб збалансувати однобічність та упередженість висловленої позиції та наведених аргументів.

Рішення стосувалося ефіру телеканалу за 7 та 8 травня 2021 року, де в програмі «П’ятниця. Вечір» брав участь Андрій Пальчевський. Останній припустився висловів, які провокують ненависть та дискримінацію за етнічним походженням та місцем проживання громадян України.

У Нацраді підкреслили, що повтор скандальної передачі відбувся без змін чи редакційної модерації, що підтверджує позицію ліцензіата, щодо свідомого надання платформи для поширення поглядів, які провокують ненависть та нетерпимість у суспільстві.

 

Коментарi (1)

Олександр (3 тижні тому)

Повністю підтримую ці дії, бо нарешті треба закрити цей гадюшник. Іноді навіть складалося враження. що ми бачимо російське телебачення в обгортці українського. Цьому треба ставити краай.