четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Телеканал «Дім» відзначив свою річницю початком мовлення на окупованих територіях

Технології , Політика

Телеканал «Дім» відзначив свою річницю початком мовлення на окупованих територіях

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

1 березня державний телеканал «Дім», створений рівно рік тому, суттєво розширив своє мовлення на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє офіційний сайт телеканалу. 

Основна цільова аудиторія телеканалу – жителі тимчасово окупованих територій, і «Дім» зробив ще один крок їм назустріч, повідомляється на сайті. За словами шеф-редактора Олексія Мацуки, тепер трансляції каналу можна дивитися майже у всіх містах ОРДЛО і Криму. Телеглядачі в своїх повідомленнях відзначають високу якість супутникового сигналу.

«На 1 березня 2021 року телеканал «Дім» – це канал, який спрямований і віщає на тимчасово окуповані території України і в районі лінії зіткнення. Через 18 передавачів, через супутник, і в кабельних мережах Донецької і Луганської областей.», – заявила Юлія Островська, генеральна директорка «Мультимедійної платформи іномовлення України».

«Дім» – переважно російськомовний державний інформаційно-розважальний телеканал, який був створений для жителів тимчасово окупованих територій України 1 березня 2020 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі