неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Технології майбутнього: українська компанія представила свої розробки на виставці у Туреччині

Cіпратов Роман


Технології

Технології майбутнього: українська компанія представила свої розробки на виставці у Туреччині

views498

15.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська компанія «ФЕД» на виставці високотехнологічної продукції SAHA Eхpo у Стамбулі презентувала іоно-плазмові двигуни та системи охолодження космічних об'єктів, а також проєкт розробки персонального екотранспорту на водневому двигуні.

Про це розповів голова правління компанії «ФЕД» та президент асоціації виробників аерокосмічної галузі Віктор Попов, передає Укрінформ.

«Привезли у Стамбул наші розробки у сфері іоно-плазмових двигунів та систем охолодження космічних об’єктів. Не лише супутників, а й, наприклад, поселень на Місяці, Марсі. Маємо надію, що це викличе зацікавлення у турецьких науковців і виробників. Наша робота на виставці та співпраця з Туреччиною загалом – це на довготермінову перспективу, на десятиріччя», – розповів Попов.

За його словами, співпраця з Туреччиною у сфері високих технологій активно розвивається, оскільки перспективи цікаві обом сторонам. Зокрема, за останні півтора року компанія вже підписала кілька контрактів з турецькими партнерами.

Також голова правління ФЕД повідомив, що у Стамбулі компанія представила City Jet – проєкт майбутнього транспорту для переміщення між містами, що працює на водневому двигуні. Це технологія, яка дає нове бачення свободи, упевнений Попов.

Зазначається, що виставка SAHA Eхpo відбувалася 10-13 листопада у Стамбулі. На заході було представлено високотехнологічну продукцію понад 300 оборонних та космічних підприємств Європи, Азії та Африки.

 

Коментарi (1)

Ревизор (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"