п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Сильні слова про розведення від переселенця, який мешкає у Золотому (відео)

Російська агресія

Сильні слова про розведення від переселенця, який мешкає у Золотому (відео)

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Якщо тобі нічого втрачати, ти перестаєш боятися. Цю фразу підтверджують слова теперішнього мешканця Золотого, Заярного Віктора Геннадійовича, який не побоявся сказати все, що думає про розведення військ.

Віктор Геннадійович – переселенець. Він переїхав до Золотого з села Березівського, влаштувався на роботу і точно знає, що може бути у разі виведення українських військ. За його словами, як тільки відійде ВСУ – до селища зайдуть сепаратисти, а точніше – росіяни, бо місцевих вже повбивали.

Чоловік нагадує, що про Дебальцево всі давно забули й не підіймають питання, хоча, згідно Мінських домовленостей, воно повинно бути під українськими прапорами.

«З тієї сторони ніхто не буде дотримуватися. Скільки разів вони (сепаратисти, – ред.) вже порушили Мінські? А зараз там, от, Зеленський дає прес-конференцію і всім розказує: «Так, ми не гарантуємо, що з тієї сторони відійдуть, але ми повинні дати приклад»… Скільки разів ще ми повинні давати приклади? Скільки разів ми були у дурнях?».

г.Золоте, Луганська область.

Опубліковано Виталієм Сажневим Субота, 12 жовтня 2019 р.

Він додав, що спілкувався з одним із сепаратистів і той сказав, що ніхто нікуди відступати не буде – тільки вперед.

«Як тільки наші відійдуть – вони вже завтра будуть тут».

Крім того, Віктор Геннадійович сказав, що більшість молоді «по ту сторону» заражені сепаратизмом, а люди похилого віку взагалі задоволені, бо мають дві пенсії.

Наприкінці розмови він порекомендував керівництву країни приділити більше уваги шахтам на Донбасі, бо молодь роз’їжджається.

 «У 14 році вони всі поїхали до Росії на заробітки. Тепер все більш до Європи. Хоч це надихає. Вертаються і говорять, що треба до ЄС, НАТО і вже не рвуться до Росії».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі