середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Священник УПЦ МП з Лисичанська, який співпрацював з окупантами, розповідає пропагандистам, що він був політв’язнем

Олександр Слов'янець


Російська агресія , інформаційна війна

Священник УПЦ МП з Лисичанська, який співпрацював з окупантами, розповідає пропагандистам, що він був політв’язнем

views242

20.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Протоієрей, настоятель Лисичанського Свято-Тихвінського храму Андрій Павленко в ефірі каналу пропагандиста Володимира Соловйова називає себе політичним в’язнем. Він розповідає, що його було затримано та засуджено, лише за те що нібито він лише спілкувався з людьми з окупованих територій. Насправді він спілкувався з окупантами з одного з козачих підрозділів терористичної організації «ЛНР» та передавав їм дані про ЗСУ.         

На ефір до пропагандистів колаборанта притягнули для того, щоб він розповів про «гоніння на православних» в Україні та він мав би бути прикладом існування такого «гоніння».    

Колаборант у рясі чогось не згадує, що він передавав окупантам дані про підрозділи ЗСУ, які перебували у Луганській області, зокрема у Сєвєродонецьку. Це він робив декілька разів у квітні 2022 року під час жорстоких боїв за місто. Павленка затримали 26 квітня.

Колаборант не лише передавав дані ворогу про Сили оборони України, а також  дані про патріотично налаштованих громадян та їх родини.         

Протоієрея Павленка звинувачували у наданні допомоги ворогу  у веденні бойових дій проти Сил оборони України. Причому він це робив не сам, а за попередньою змовою з іншою особою. Принаймні про одну таку особу, поки ще без прізвища, згадується у вироку суду щодо колаборанта Павленка.

На суді він свою вину повністю визнав та «щиро покаявся». Суд ухвалив йому вирок 5 грудня минулого року, у вигляді 12 років позбавлення волі. А потім Павленка обміняли.

Під час ефіру у пропагандистів колаборант у рясі не згадує про своє «щире каяття» на суді й те, що він визнав свою вину у допомозі окупантам. Замість того він розповідає про те, як погано живеться колаборантам та корегувальникам вогню у СІЗО, малюючи з них теж політичних в’язнів. 

Нагадаємо, що путіністи організували флешмоб на підтримку воєнного злочинця.                         

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі