четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Священик московського патріархату закликав нанести повторний ракетний удар по Вінниці

Андрій Кущенко


Події

Священик московського патріархату закликав нанести повторний ракетний удар по Вінниці

views1553

18.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Священик УПЦ МП Геннадій Шкіль, який зараз перебуває на тимчасово окупованій Херсонщині, у своєму Телеграм-каналі зробив репост запису російських пропагандистів, які закликають завдати повторного удару по Вінниці.

У записі, який поширив Шкіль, російські пропагандисти переконують, що рашисти нібито стріляли по іноземних та українських військових у будинку офіцерів, а не по мирному населенню та дітям.

«Вони збиралися виробляти плани бою. Тобто це був на той момент центр ухвалення рішень! За такими центрами та штабами наносяться, і завдаватимуться ударів», – виправдовуються рашисти, яких поширив Шкіль.
 
У наступному повідомленні Шкіль пояснює, що хоче закликати всіх людей бути подалі від військових об'єктів.

Таким чином, священик УПЦ МП підтримує обстріл мирних жителів рашистами і впевнений, що вони стріляють не по цивільному населенню, а по «військових об'єктах», як переконує російська пропаганда.

Священик УПЦ МП, який має виконувати заповіді «не бреши», насправді займається брехливою пропагандою на користь загарбника та навмисно змінює акцент із вбивств дітей та жінок росіянами на українських військових.