вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Світлодарські активісти запустили український прапор у бік окупованого Дебальцевого

Главный Администратор


Суспільство

Світлодарські активісти запустили український прапор у бік окупованого Дебальцевого

views3736

26.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

У День звільнення міста десятиметрове полотнище полетіло в бік Дебальцевого з пляжу водосховища Вуглегірської ТЕС.

Головна мета акції — звернути увагу громадськості на необхідність офіційно запровадити День звільнення Світлодарська й внести його до культурної програми міста. Також важливим було підтримати побратимів на окупованих територіях і показати їм, що Україна з ними!

О 10 ранку 24 липня учасники події зібралися в прилеглому парку й почали надувати кульки. Захід відвідало близько 70 людей. Серед них військові, громадські діячі, журналісти та просто небайдужі мешканці Світлодарської ОТГ.

Лунали урочисті промови очільника громадської організації Андрія Полухіна, активістів Наталі Кот, Максима Мартиненка, Ірини Кобець й Анни Сніжко. Крім того, капітан Батюк Олександр Вікторович, офіцер з питань взаємодії групи ЦВС м.Світлодарськ, проголосив промову й нагородив Кот Наталію, вручивши подяку за активну участь в організації громадських заходів і стійку громадську позицію.

З піщаного пляжу прапор успішно полетів до пункту призначення під державний гімн України. Цей захід об'єднав людей, зміцнив їхній бойовий і патріотичний дух, поселив надію на краще майбутнє й мирне небо над усією державою!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі