п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Суддю, який розглядав справу Олександра Єфремова, викликають на допит у Генпрокуратуру по підозрі у скоєнні державної зради: деталі

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Право

Суддю, який розглядав справу Олександра Єфремова, викликають на допит у Генпрокуратуру по підозрі у скоєнні державної зради: деталі

views628

13.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Суддю Старобільського районного суду Луганської області викликають на допит в Генеральну інспекцію Офісу генерального прокурора. Його підозрюють у скоєнні державної зради.

Цей суддя був у колегії суддів, яка декілька років без результатів розглядала справу колишнього нардепа від Партії регіонів Олександра Єфремова.     

Суддя Ігор Кудрявцев, за версією слідства, перейшов на бік окупантів. Він разом зі своїми спільниками зі Старобільського суду агітував інших суддів та представників апарату суду присягати на вірність РФ,  співпрацювати з представниками окупантів, та написати заяви про прийняття на роботу, пообіцявши їм посади у так званих «судах ЛНР». 

 Нагадаємо, що Олександр Єфремов звинувачується у посяганні на територіальну цілісність України, організаційну підтримку так званої «ЛНР» та організацію захоплень навесні 2014 року в Луганську приміщень обласної адміністрації та управління СБУ. Йому загрожувало довічне ув’язнення. Справа так і не була доведена до вироку. 

У 2017 році Ігор Кудрявцев подавався на конкурс судді Конституційного суду України. Але, судячи з того, що він продовжував працювати у суді Старобільська до початку російського повномасштабного вторгнення, конкурс він не пройшов. 

Нагадаємо, що судді-зрадниці з Харківщини 12 травня було оголошено підозру у скоєнні державної зради.