п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Суд зобов’язав підрядника повернути майже 4 млн грн за невиконане будівництво казарм

Економіка

Суд зобов’язав підрядника повернути майже 4 млн грн за невиконане будівництво казарм

views23

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Суд міста Києва зобов’язав комерційне будівельне підприємство повернути Міністерству оборони України 3,8 млн грн за невиконане будівництво казарм для військовослужбовців. Позов до суду був скерований військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Про це, за матеріалами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону повідомила прес-служба Офісу Генерального прокурора.

«Господарським судом м. Києва задоволено позов військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного будівельного підприємства щодо стягнення суми попередньої оплати та штрафних санкцій за порушення умов договору», — зазначили у відомстві.

Згідно з даними, в травні 2018 року між Міноборони в особі Північного територіального житлово-експлуатаційного управління та комерційним будівельним підприємством було укладено низку договорів підряду щодо будівництва казарм поліпшеного планування для військових.

Встановлено, що роботи з будівництва однієї з казарм виконавцем у встановлений строк не були виконані, а попередня оплата у сумі 3,7 млн грн замовнику не була повернута.

Враховуючи обставини, військова прокуратура Чернігівського гарнізону подала до суду позовну заяву щодо стягнення з даного будівельного підприємства суми попередньої оплати з урахуванням штрафних санкцій за порушення умов договору.

За результатами розгляду суду підрядника зобов’язали повернути 3,7 млн грн попередньої оплати та сплатити штраф у розмірі 182,2 тис грн.

Коментарi (0)