субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Суд покарав уродженку Івано-Франківської області роком позбавлення волі за підтримку російської агресії

Світлана Макарова


Події

Суд покарав уродженку Івано-Франківської області роком позбавлення волі за підтримку російської агресії

views694

09.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Галицький районний суд виніс вирок українці Софії Бойчук, яка проживаючи в росії, поширювала у соцмережі Facebook дописи на підтримку російської окупаційної армії. Жінці призначили рік позбавлення волі.

Про це пише видання ZAXID.NET.

Зазначається, що українка за походженням, уродженка міста Долина Івано-Франківської області, Софія Бойчук, перебуваючи на території росії, поширювала у Facebook дописи, де виправдовувала та підтримувала вторгнення рф в Україну. Вона називала українців фашистами і просила росіян «звільнити» Україну. Також вона опублікувала власне фото на фоні російського прапора та зображення президента рф.

В одному з дописів Бойчук поширювала наратив російських пропагандистів про те, що українці нібито самі себе обстрілюють і бомблять: 

«И эти подонки сейчас бомбят жилые дома и квартиры простых людей Украины и расстреливают автобусы и машины, что бы подставить русских и чеченских солдат. Только вперёд и до конца до победы русским и чеченским солдатам. Бог Вам поможет и Бог с Вами».

Під час судового засідання у цій справі Софія Бойчук зізналась, що поширювала антиукраїнські дописи та підтримувала вторгнення рф в Україну. Вона виправдовувалась тим, що жила в росії з чоловіком і він тиснув на неї, щоб вона робила такі дописи у Facebook, погрожуючи життям її доньки. Жінка заявила, що щиро розкаюється та просила суворо її не карати, вказавши, що повністю усвідомила протиправність своїх дій.

Суддя Галицького районного суду Наталія Зубачик на засіданні 6 липня визнала Софію Бойчук винною у виправдовуванні збройної агресії рф проти України і призначила їй рік позбавлення волі. Також суд конфіскував у неї смартфон, з якого вона поширювала дописи.

У матеріалі зазначається, що Софія Бойчук ще може подати апеляцію на цей судовий вирок протягом 30 днів з моменту його винесення. Поки не мине цей термін, цей вирок не набуде законної чинності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі