середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стрічка про визволення Донбасу отримала головний приз Венеціанського кінофестиваля

За кордоном , Новини

Стрічка про визволення Донбасу отримала головний приз Венеціанського кінофестиваля

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фільм «Атлантида» українського режисера Валентина Васяновича отримав головний приз програми «Горизонти» на Венеціанському кінофестивалі.

«Горизонти» – це друга за важливістю офіційна програма Венеційського кінофестивалю. Вона проводиться паралельно з головним конкурсом. Організатори фестивалю відбирають художні та документальні фільми, які знайомлять глядача зі свіжими тенденціями у розвитку кіно. Цього року у цій секції було представлено 19 повнометражних фільмів.

Кінофільм «Атлантида», який було знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно, розповідає про майбутній тріумф України у війні з Росією. Стрічка демонструє спростування міфу про лише індустріальний Донбас, не тільки з боку промислового ландшафту, а й з боку людських відносин.

Валентин Васянович виконував функції не тільки режисера фільму, а й сценариста, оператора та одного з продюсерів. Також у ролі продюсерів виступили Ія Мислицька та Володимир Яценко. На головних та другорядних ролях у стрічці були непрофесійні актори: ветерани АТО, солдати Збройних сил та волонтери.