понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Столтенберг звинувачує Росію у ворожих намірах

За кордоном , Новини , Політика

Столтенберг звинувачує Росію у ворожих намірах

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава альянсу Єнс Столтенберг заявив, що НАТО як і раніше готова до діалогу з Росією відносно теми контролю над озброєннями й не має наміру розпочинати нову гонку озброєнь. Про це повідомляє ТАСС.

«Хоча ми й маємо відповісти на появу в Європі нових ракет РФ, ми не дамо дзеркальної відповіді на дії Кремля. Нато не планує розміщувати в Європі ядерні ракети наземного базування. Ми не починатимемо гонку озброєнь й залишатимемось відкритими для конструктивної розмови з Росією та зберігатимемо прихильність ефективному контролю над озброєннями, скороченню арсеналів і нерозповсюдження», ― розповів Столтенберг.

Він вважає, що Росія порушила Договір про ліквідацію ракет середньої й меншої дальності (ДРСМД) коли розмістила на території Європи ракети середньої дальності, котрі несуть ядерні заряди. Також глава альянсу висунув РФ звинувачення в агресивній поведінці та втручанні в західні демократичні процеси.

«Російська Федерація ― це не той партнер, з яким би ми хотіли співпрацювати. Вона й далі загрожує своїм сусідам, не дотримуючись міжнародних законів та втручаючись в життя наших спільнот», ― зазначив Столтенберг.

Нагадуємо. Президент України Володимир Зеленський сподівається, що візит Північноатлантичної ради НАТО в Україну буде сприяти ширшому залученню НАТО до підтримання безпеки в регіоні Чорного й Азовського морів. На цьому президентом було наголошено на зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.