понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Станиця Луганська тимчасово змінює розклад контрольного пункту

Новини , Російська агресія , Події

Станиця Луганська тимчасово змінює розклад контрольного пункту

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нововведення пов’язане зі здійсненням розмінування на окупованій території.

Тепер на тиждень з 4 до 10 серпня контрольний пункт в’їзду–виїзду «Станиця Луганська» пропускатиме громадян лише до 18:00.

Така інформація була опублікована на офіційній сторінці  прес-центру операції Об’єднаних сил у Facebook.

Як повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації, протягом 4–10 серпня російські військові виконуватимуть дії пов’язані з розмінуванням території поруч зі зруйнованим автомобільним мостом у Станиці Луганській.

«На цей період представники окупаційного режиму здійснюватимуть пропуск до 18:00», — зазначає Центр.

У відповідь на це керівництвом Об’єднаних сил також було вирішено скорегувати графік роботи пункту задля гарантії безпеки осіб, що перетинають межу українського контролю.

«КПВВ працюватиме до 18:00. Однак громадян, які прямують на тимчасово окуповану територію, пропускатимуть лише до 17:30»,  — коментують ситуацію у штабі Об’єднаних сил.

Крім того, українська сторона Спільного центру з контролю та координації вже повідомляла, що наразі ремонті роботи автомобільного мосту Станиці Луганської є неможливими у зв’язку із загрозою з боку антиукраїнських бойовиків. Було зазначено про необхідність проведення знешкоджувальних робіт на усіх територіях Станиці Луганській, у т. ч. на автомобільному мосту, а не лише у зоні КПВВ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі