середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, скільки населених пунктів вже повністю звільнено від російських окупантів

Андрій Кущенко


Російська агресія

Стало відомо, скільки населених пунктів вже повністю звільнено від російських окупантів

views78

19.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

На деокупованих територіях Житомирської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей повністю звільнили від окупантів 919 населених пунктів. З них в 29% вже відновили роботу органів місцевого самоврядування та їхніх виконавчих органів.

Про це повідомляє заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у Telegram.

За його словами, 192 звільнених населених пункти вже розпочали роботу гуманітарних штабів, якими опікуються обласні військові адміністрації спільно з ДСНС. Відновленаробота Національної поліції у 336 деокупованих населених пунктах. У 70 - завершено розмінування територій.

Попри запеклі бойові дії у деяких районах, на Харківщині також розпочали відновлення інфраструктури.

"Звільнено від окупантів селища Вільхівка та Мала Рогань, де вже навіть відновили електропостачання у 140 споживачів. З траси M-03 від Харкова до звільненого Чугуєва вивезли тридцять одиниць понівеченого військового та цивільного транспорту. Дорожники регулярно проводять аварійний ремонт автошляхів в містах попадання ворожої артилерії", - зазначив Тимошенко.

У 74 з 919 деокупованих населених пунктів відновила роботу Укрпошта. Людям доставляють пенсії, посилки та продукти харчування.