п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, що сказав Зеленський під час звернення до парламенту Австрії

Андрій Кущенко


Політика

Стало відомо, що сказав Зеленський під час звернення до парламенту Австрії

views105

30.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Президент Володимир Зеленський у четвер під час звернення до парламентарів Австрії, яка є військово нейтральною державою, наголосив на неможливості дотримуватись морально нейтральної позиції проти зла.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Під час виступу президент Зеленський запросив Вольфганга Соботку, спікера нижньої палати парламенту Австрії, та інших парламентарів в Україну, аби вони могли побачити на власні очі, що війна Росії принесла до України.

"Побачити це означає зрозуміти наших людей. Зрозуміти, наскільки важливим є кожен окремий голос на підтримку міжнародного права і України, коли зазначені питання обговорюють на Генасамблеї ООН, у Європейському парламенті чи на інших міжнародних платформах. Ми повинні розуміти, наскільки важливо не бути морально нейтральними проти зла. Це не про геополітику… Це про те, що завжди треба залишатись людиною і берегти людяність", - сказав глава держави, чий виступ із німецьким перекладом транслював сайт австрійського парламенту.

Зеленський подякував Австрії за гуманітарну допомогу Україні, підтримку енергетичного сектора, розмінування та за реабілітацію українців, які постраждали від російської агресії.

Як нейтральна країна Австрія не підтримує Україну зброєю, але надає іншу різноманітну допомогу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі