п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, коли зразки ракетних комплексів «Нептун» передадуть українським військовим

Суспільство , Технології

Стало відомо, коли зразки ракетних комплексів «Нептун» передадуть українським військовим

views24

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протягом березня поточного року армія отримає зразки мобільного комплексу з ракетами.

Про це заявив Міністр оборони України, передає пресслужба відомства.

Наголошується, що підрозділ Військово-Морських Сил для отримання даної техніки вже сформований.

Що ж до самого комплексу ЖК-360 МЦ, то він створювався відповідно до контракту, який був укладений між українським оборонним міністерством і «Державним конструкторським бюро «Луч».

«Це дійсно історична подія, адже завдяки спільній цілеспрямованій роботі оборонного відомства з підприємствами оборонно-промислового комплексу у найкоротші строки захист українського узбережжя набуває нових спроможностей. «Нептун» – це озброєння нового покоління для нас, нове слово в розвитку військової берегової оборони України. Наявність у складі Військово-Морських Сил РК-360 МЦ збільшить стримуючий потенціал та підвищить вплив на обстановку в Азово-Чорноморському регіоні», – наголосив урядовець.

Також він повідомив про готові частини комплексу, які ВМС України вже сьогодні можуть використовувати під час виконання завдань.

Крім того, зазначено, що «Нептун» складений з рухомого командного пункту, самохідної установки, транспортної машини, наземного обладнання та ракетних макетів.

За словами Тарана, такі зразки можуть дозволити почати підготовку розрахунків. Вони зі свого боку пізніше у складах військових частин будуть здійснювати чергування та обслуговувати комплекси 360 МЦ.

Коментарi (0)