субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, які вертольоти будуть збирати в Одесі

Технології

Стало відомо, які вертольоти будуть збирати в Одесі

views35

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Одеський авіаційний завод буде збирати цивільні вертольоти американської компанії Southwest Florida Aviation International. Про це повідомив портал Defense Express.

«Йдеться про збірку моделей SW-205 (ліцензійна модифікація Bell 205, який, в свою чергу, є цивільним варіантом військового вертольота Bell UH-1 Iroquois) і SW-205Т (двомоторна версія вертольота – своєрідний «лайт» аналог Мі-8)», – стверджується в матеріалі сайту.

Моделі вертольотів були названі в четвер, 11 березня, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, де обговорювалося питання збирання вертольотів на базі Одеського авіазаводу.

Григорій Шимширьян, віце-президент компанії Aviastar Invest Corp, який був присутній на засіданні, підтвердив готовність до спільної роботи з Одеським підприємством.

«Наша група зайшла в складі компаній Aviastar Invest Corp (США), DISTAR CZ a.s. (Чехія) і Southwest Florida Aviation International (США). Ми провели переговори і з Міністерством оборони, на рівні заступника міністра, і з РНБО», – повідомив віце-президент американської компанії.

Шимширьян також підкреслив, що даний проект фінансується за рахунок приватних інвестицій і не вимагає залучення коштів з українського бюджету.

Його слова доповнив Ігор Фоменко, заступник гендиректора ДК «Укроборонпром».

«Ми разом розробили карту імплементації цього проекту, яка складається з декількох частин. Перша – це виготовлення одного або двох вертольотів на території Одеського авіазаводу до 30-річчя Незалежності в цивільній версії. Друга – створення КБ на Одеському авіазаводі, яке при необхідності зможе вносити необхідні зміни в ці вертольоти», ‒ цитує видання Ігоря Фоменко.

Коментарi (0)