четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, де окупанти побудували переправу через Дніпро на Херсонщині

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Події

Стало відомо, де окупанти побудували переправу через Дніпро на Херсонщині

views3081

31.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Після того як ЗСУ завдали ударів по Антонівському автомобільному та залізничному мосту, а також по дамбі Каховської ГЕС перед окупантами стала проблема забезпечення технікою та боєприпасами свого угруповання, яке перебуває на правому березі Дніпра.

Крім того, ЗСУ пошкодили міст у Дар’ївці через річку Інгулець. Ця річка ділила навпіл російський плацдарм на правобережжі Дніпра. Пошкодження цього мосту створювали проблеми з логістикою від Каховської дамби до Херсону.

Окупанти навели переправу через Дніпро в районі населеного пункту Львове. Про це повідомляє Костянтин Машовець, координатор «Інформаційного спротиву». Наразі жодного відео або фото цієї переправи у вільному доступі немає.   

Британська розвідка також повідомляла, що росіяни збудували переправу через Дніпро. При цьому британці не вказували, де саме ця переправа.   

Львове знаходиться приблизно у 35 км від Антонівського мосту вверх по течії. Ширина Дніпра у цьому місті менше ніж біля Херсону. Від Каховської дамби до переправи приблизно 18 км. Переправа знаходиться нижче за течією від Каховського водосховища.

Поруч з пошкодженим мостом у Дар’ївці окупанти спочатку зробили понтонну переправу, тепер за наявною інформацією, вони відновили проїзд через цей міст та демонтували понтони.

На проїжджу частину Каховської дамби окупанти поклали бетонні плити, напевно для того, щоб захиститися від ударів ЗСУ.

Поруч з Антонівським мостом росіяни запустили паромну переправу. Це не понтонна переправа, а інше. Катери буксирують через річку два сегменти понтонів, на яких переправляють цивільні авто та військову техніку. Причому, під час переправлення військової техніки вдень, окупанти ставлять на понтони й цивільні машини. Це вони роблять для того, щоб був живий щит від ударів ЗСУ. Вночі переправляється виключно військова техніка.

До речі, місцеві джерела з Херсонщини повідомляють, що за переправу на понтонах з цивільних беруть кошти. Понтонна переправа такого типу не може забезпечити швидкість перекидання техніки, боєприпасів. Саме тому окупанти зосереджуються на створенні більш ефективних переправ і збереженні тих, що існують.    

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі