п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, чому Зеленський віддав місця на форумі в Єрусалимі. Почались переговори щодо обміну

За кордоном , Новини , Політика

Стало відомо, чому Зеленський віддав місця на форумі в Єрусалимі. Почались переговори щодо обміну

views97

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська делегація, яка прибула до Єрусалима для участі у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, віддала свої квитки «людям українського походження» та не взяла участь у заході.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. 

«Нам сказали, що кілька міністрів з уряду Ізраїлю віддали свої квитки людям, які живі. Вони пережили це нещастя і зараз мешкають в Ізраїлі, багато з них – українського походження. Я сказав: якщо ми можемо, давайте віддамо наші запрошення», – написано на офіційному сайті президента України.

На це відреагували в ізраїльському меморіальному комплексі Яд Вашем. Вони вщент розкритикували рішення Президента України Володимира Зеленського поступитися місцем делегації « тим, хто вижив під час Голокосту» .

Про це написали видання The Jerusalem Post і державного мовника Kan.

Зокрема, сказано, що дії та рішення президента України взагалі незрозумілі.

«У меморіальному комплексі заявили, що: «Президенту (України) пояснили, що ті, хто вижив у Голокості, хто звернувся з проханням бути присутнім на форумі, отримали таку можливість. Нам незрозуміло рішення президента, і ми шкодуємо, що він зробив такий крок в заході під назвою «Пам’ятаємо Голокост, боремося з антисемітизмом».

Щойно пресслужба президента оприлюднила друге повідомлення, згідно з яким Україна почала переговори з Росією про звільнення всіх українських громадян, які перебувають в полоні «Л/ДНР» і в Росії.  

«Два трека, два списки. Список ми погодили в Мінську, будемо доповнювати перелік встановлених осіб. Готувати цей трек – обмін з тимчасово окупованими територіями. І окремий трек – ми вже почали розмову з Російською Федерацією щодо обміну українців – всіх, включаючи кримських татар, інших українців, які перебувають на території Росії», – написано у повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі