вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, чи виступить збірна України на Паралімпійських Іграх в Пекіні

Андрій Кущенко


Спорт

Стало відомо, чи виступить збірна України на Паралімпійських Іграх в Пекіні

views87

01.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Паралімпійська збірна України готова до виступу на Зимових Іграх-2022 і планує змагатися в Пекіні у повному складі. Про це ексклюзивно для Суспільне Спорт розповіла керівниця пресслужби Національного комітету спорту інвалідів України Наталія Гарач.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну участь синьо-жовтої збірної в Паралімпійських іграх опинилася під питанням, у зв'язку зі складністю добирання до Пекіна. За словами Ендрю Парсонса у день вторгнення Росії, президента Міжнародного Паралімпійського комітету, - добирання України на Паралімпіаду-2022 буде "величезним випробуванням". Однак тоді ж Парсонс після розмови з Валерієм Сушкевичем, президентом НКСІУ, заявив, що українці прагнуть змагатися в Пекіні.

У коментарі Суспільне Спорт Наталія Гарач підтвердила, що збірна України у повному складі вилетить на змагання в Пекін. А добиратися учасники Паралімпіади будуть з різних локацій.

"Частина команди в одному місці, частина — в іншому. Надіюся, що сьогодні об'єднаємося і потрапимо в аеропорт і разом поїдемо до Пекіна. Команда не в Україні. Ми не будемо розказувати, де ми є. Коли приїдемо до Пекіна, то розкажемо, як добиралися. Сподіваюся, що завтра, 2 березня ми будемо в Пекіні", - пояснила Гарач.

Усього Україна на Паралімпіаду-2022 здобула 20 ліцензій, представлятимуть команду 29 атлетів - 20 спортсменів-паралімпійців та 9 спортсменів-гайдів. Змагатися українці будуть у двох видах спорту - біатлоні та лижних перегонах.

"Команда їде в повному складі, в якому ми планували. Напередодні Паралімпійських ігор команда виборола 19 ліцензій. Одну ліцензію нам дали як "білу картку" наймолодшому спортсмену Серафиму Драгуну. Ще є 9 спортсменів-гайдів", - резюмувала Гарач.

Паралімпійські ігри-2022 мають розпочатися в п'ятницю, 4 березня. І триватимуть до неділі, 13 березня. Усього на Паралімпіаді-2022 буде розіграно 78 комплектів нагород.