середа, 05 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, чи планують у Білорусі оголосити мобілізацію

Cіпратов Роман


За кордоном

Стало відомо, чи планують у Білорусі оголосити мобілізацію

views99

23.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що мобілізації у РБ не буде.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на білоруські ЗМІ.

«Ця мобілізація у Росії. Те, що на нас намагаються перекинути цей місток, що буде і в нас... а якщо не буде? Це вас, пропагандистів би перетерли. А їм за це нічого не буде. Їм треба створити ситуацію. За щось учепитися. Не буде жодної мобілізації. Це брехня», – заявив білоруський диктатор.

У виданні нагадали, що нещодавно лідер білоруського режиму стверджував, що бачить «загрозу з боку України», через що доручив розпочати підготовку до оборони за нормами воєнного часу.

«Не треба нічого боятися. Треба нам підняти по тривозі якусь військову частину за нормами воєнного часу, отже, треба. Треба відмобілізувати її, щоб ми бачили, чи живі люди, які приписані до цієї частини, значить, треба її відмобілізувати», – говорив Лукашенко.

Водночас, зазначається у матеріалі, Білорусь не припиняє військові навчання на кордоні з Україною. Втім, як вважають українські аналітики, якщо Лукашенко й наважиться напасти на Україну, йому доведеться вести військову операцію самостійно, бо російська армія не зможе йому допомогти.