субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відоме ім'я колаборанта, що загинув унаслідок вибуху у Мелітополі

Світлана Макарова


Російська агресія , Події

Стало відоме ім'я колаборанта, що загинув унаслідок вибуху у Мелітополі

views119

15.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

У вівторок, 14 березня, у тимчасово окупованому Мелітополі підірвали Івана Ткача, який працював на росіян у їхній окупаційній адміністрації та організовував перекидання залізницею російських військових до лінії фронту. 

Про це пише LIGA.net з посиланням на джерело в СБУ.

Як стало відомо, Ткач з початку вересня 2022 року працює на посаді директора "Муніципального унітарного підприємства "Міський транспорт" воєнно-цивільної адміністрації м. Мелітополь".

З початку березня 2022 року, за інформацією джерела у спецслужбі, Ткач ініціативно зайнявся організацією міських пасажирських перевезень під керівництвом іншого колаборанта Сергія Золотарьова.

Співрозмовник видання повідомив, що колаборант налагодив транспортне сполучення з тимчасово окупованим Кримом і непідконтрольними уряду районами Донеччини та Луганщини, про що відкрито повідомляв у пропагандистських відео.

"Використовуючи підпорядкований йому рухомий склад, займався організацією переміщення особового складу зс рф з Донеччини, Херсонщини та ТОТ АР Крим до Запоріжчини та назад. Залучивши рухомий склад "МУП "Городской транспорт", організовував перевезення найманців ПВК "Вагнер" до лінії бойового зіткнення на Запоріжчині", – повідомило джерело.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі