середа, 19 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, яким чином вдалося запобігти створенню так званої «ХНР» у 2014 році (фото)

Андрій Кущенко


Новини , Події

Стало відомо, яким чином вдалося запобігти створенню так званої «ХНР» у 2014 році (фото)

views11100

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

 

Сім років тому вдалося звільнити будівлю Харківської обласної державної адміністрації, яка була захоплена сепаратистами.

 

Про це повідомив очільник МВС України Арсен Аваков. 

 

«8 квітня 2014 року  надважлива дата для мене. 7 років тому ми провели антитерористичну операцію зі звільнення Харківської ОДА від сепаратистів – чітко, швидко, без єдиного пострілу. Нам вдалося врятувати Харків від трагічної долі Донецька, Луганська та багатьох інших міст і сіл Донбасу, що їх сьомий рік розорюють сепаратисти і російські найманці», – написав він.

 

Міністр висловив подяку всім, хто був залучений до процесу – харків’янам, які не прийняли ідеологію розвалу держави та вбивства, Харківському університету внутрішніх справ, Нацгвардії та всім представникам «Ягуара».

 

Першою перемогою у війні з Російською Федерацією, назвав сьогоднішню дату начальник департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Він наголосив на рішучості, що була тоді та яка не дозволила озброїтися загарбникам адміністративної будівлі.

 

«А можливо, Харків повторив би сумну долю Донецька і Луганська, де, на жаль, не вдалося дати відсіч агресору. Але куди Україна ще обов'язково повернеться», – підкреслив Шевченко.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та просто неба

 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба

На зображенні може бути: просто неба