понеділок, 02 серпня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, яким чином вдалося запобігти створенню так званої «ХНР» у 2014 році (фото)

Андрій Вишнівський


Новини , Україна , Події

Стало відомо, яким чином вдалося запобігти створенню так званої «ХНР» у 2014 році (фото)

views8294

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

 

Сім років тому вдалося звільнити будівлю Харківської обласної державної адміністрації, яка була захоплена сепаратистами.

 

Про це повідомив очільник МВС України Арсен Аваков. 

 

«8 квітня 2014 року  надважлива дата для мене. 7 років тому ми провели антитерористичну операцію зі звільнення Харківської ОДА від сепаратистів – чітко, швидко, без єдиного пострілу. Нам вдалося врятувати Харків від трагічної долі Донецька, Луганська та багатьох інших міст і сіл Донбасу, що їх сьомий рік розорюють сепаратисти і російські найманці», – написав він.

 

Міністр висловив подяку всім, хто був залучений до процесу – харків’янам, які не прийняли ідеологію розвалу держави та вбивства, Харківському університету внутрішніх справ, Нацгвардії та всім представникам «Ягуара».

 

Першою перемогою у війні з Російською Федерацією, назвав сьогоднішню дату начальник департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Він наголосив на рішучості, що була тоді та яка не дозволила озброїтися загарбникам адміністративної будівлі.

 

«А можливо, Харків повторив би сумну долю Донецька і Луганська, де, на жаль, не вдалося дати відсіч агресору. Але куди Україна ще обов'язково повернеться», – підкреслив Шевченко.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та просто неба

 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба

На зображенні може бути: просто неба

Коментарi (12)

Киевлянин (1 тиждень тому)

Авакову РЕСПЕКТ за то, что активно учавствовал и не отдали Харькой паРашистам! Это факт всем известный и не оспариваемый. Можно всех критиковать (и есть за что!!!) но и благодарность он заслужил.

ник (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антисемітизм"

Дмитро (1 місяць тому)

Може і є багато дорікань Авакову, але не можна заперечувати той факт, що своєю рішучестю він врятував Харків від війни...

николай (2 місяці тому)

МЫ УКРАИНЦЫ горло любому врагу грызть будем кадыки вырывать будем всем врагам свободолюбимой и трудовой УКРАИНЫ !Враги ЗАПОМНИТЕ ЭТО! СВОБОДОЛЮБИВУЮ НАЦИЮ УНИЧТОЖИТЬ НЕ ВОЗМОЖНО НИКОГДА !!! СЛАВА УКРАИНЕ !!! ВСУ СЛАВА СЛАВА !!!СЛАВА!!!

гость (3 місяці тому)

KАСАП0ФАШИСТЫ ? BAЛЯНКИ , НЕМЫТЫЕ и прочие ПфедеРАСТЫ ! . . Сперва - - СНИМИТЕ - ФАШИССТКУЮ триколорную тряпку с КРЕМЛЯ !.... . Потом - ОТДАЙТЕ КРЫМ и восток донбасса .. . . . И перестаньте ХРЮКАТЬ чепуху , - - что ГИРКИН сам , по ЗОВУ СЕРДЦА начал бомбить города донецкой и лугансской областей !.. . . ... . . ПОТОМ -- ВОЗМОЖЭН ДИАЛОГ ! ...

Дима Золочевский (3 місяці тому)

Пам'ятаю цей вечір і підігрітий натовп переважно неповнолітніх. Дорослі фсбшники чіплялися до перехожих з закликами підтримати Путіна. Жодного українського правоохоронця в формі там не було. Невеликий загін активістів перекривав вхід до ОДА.

Українка (3 місяці тому)

Велика дяка спецпідрозділу ЯГУАР, Академії ВВ( зараз НАНГУ), в/ч 3005 за мир у нашому місті

Михайло (3 місяці тому)

Велика дяка всім, хто відстоював Харків від московитів і продажних місцевих.... Це дуже гарне і квітуче українське місто! Найкраще! Люблю Харків!

WWW (3 місяці тому)

Не однозначная личность Аваков, но за это - спасибо

Мелитополец (3 місяці тому)

Харковчане показали российскому биомусору, что ничего общего с отходами человечества они не имели, не имеют и не будут иметь. А добкино-кернисы и прочее из-под кремлевской бабушки без половых признаком дедушки может, руководящей алкоголиками и прочими отбросами, населяющими сырьевую прокладку между Китаем и Чечней, может отправляться к этой самой бабушке.