субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, як планують захищати маріупольський повітряний простір

Андрій Кущенко


Стало відомо, як планують захищати маріупольський повітряний простір

views160

21.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

В місті планують захист за допомогою системи безпеки «Залізний купол».

Про це заявив міський голова Вадим Бойченко, передає MRPL.CITY. 

За його словами варіантів захисту простору розглядається декілька і триває це вже кілька років. Станом на сьогодні вже проведені не тільки консультації, а й конференції.

«У липні-серпні вони (фахівці з безпеки з Ізраїлю - прим.) обіцяли приїхати з візитом до Маріуполя. Ми знаємо вартість цього проекту, до того ж ми знаємо, що уряд США регулярно допомагає, підсилює питання обороноздатності України і виділяє фінансовий ресурс. Давайте з цих 300 мільйонів євро або доларів направимо на частину ініціатив на безпеку польотів в Маріуполь», – наголосив Бойченко.

Також до прикладу було приведено нещодавній ізраїльський конфлікт та захист від тяжкого озброєння «Залізний купол». Останній міг би стати гарантією безпеки.

«Експерти, які зробили це в Ізраїлі, приїдуть і подивляться, що потрібно зробити в Маріуполі. Це ще одна опція, яка підсилює перше рішення з точки зору реконструкції аеропорту. Ми наполягаємо на тому, що потрібно відкривати внутрішні рейси, щоб Маріуполь зв'язався з Києвом, Львовом, Одесою, щоб ми відкрили для себе Україну і Україна відкрила для себе Маріуполь», – резюмував мер.