неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, як буде здійснено перерахунок пенсій з 1 грудня

Андрій Вишнівський


Економіка

Стало відомо, як буде здійснено перерахунок пенсій з 1 грудня

views488

13.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

З початку грудня громадянам не варто звертатися до Пенсійного фонду України, тому що перерахунок пенсій буде здійснено автоматично.

Про це повідомила керівник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталя Рад, передає Голос України

«З 1 грудня, у зв'язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» органами Пенсійного фонду буде проведено перерахунок пенсій», – зазначила Рад.

За її словами, мінімальна пенсія зросте до 1934 гривень. Крім того, варто очікувати збільшення розмірів надбавок та доплат за понаднормативний стаж. Вони, як відомо, залежать від розміру прожиткового мінімуму.

65-річних пенсіонерів за наявності 30 років страхового стажу в жінок та 35 років у чоловіків, також чекають зміни розміри пенсій. Все через збільшення мінімальної зарплати та відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Наталя Рад наголосила, додаткових звернень до Пенсійних фондів не треба. Проведення перерахунку відбуватиметься автоматично.

Коментарi (1)

Спрытко (3 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"