неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, скільки українських бійців загинуло та поранено за час перемир’я на Донбасі

Андрій Вишнівський


Війна , Суспільство

Стало відомо, скільки українських бійців загинуло та поранено за час перемир’я на Донбасі

views433

25.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Від 27 липня 2020 року на Донбасі в результаті збройних провокацій і обстрілів позицій ЗСУ російською стороною 66 українських бійців загинуло та було 275 поранено.

Про це заявила місія України при ОБСЄ, передає Укрінформ.

«Загалом з 27 липня 2020 року по 22 листопада 2021 року Об’єднані сили України зареєстрували 2 848 порушень режиму припинення вогню російською стороною. Особливе занепокоєння викликає те, що у 759 випадках окупаційні війська застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння. У результаті за цей період загинули 66 українських бійців та 275 отримали поранення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російсько-окупаційні війська протягом останнього тижня регулярно здійснювали обстріли та збройні провокації на Донбасі. Зокрема 65 разів вогонь вівся по позиціях ЗСУ. Заборонене Мінськими домовленостями озброєння застосовувалося 26 разів. 33-річний захисник України отримав смертельне поранення поблизу Причепилівки.

Із закликом припинити підривати укладені домовленості та виконати взяті на себе зобов’язання звернулася до Росії місія України при ОБСЄ.

Коментарi (1)

Адъютант своего народа (1 тиждень тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"