четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, кого з німецьких політиків російська пропаганда долучила до критики створення військової місії ЄС в Україні  (фото)

Олександр Слов'янець


Політика

Стало відомо, кого з німецьких політиків російська пропаганда долучила до критики створення військової місії ЄС в Україні (фото)

views222

05.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нещодавно з’явилася інформація, що у Європейському Союзі розглядають можливість створення в Україні військової навчальної місії. Така перспектива виникла на тлі загострення бойових дій на сході України, спровокованого російськими гібридними силами.

На цю інформацію відразу відреагувала російська пропаганда, яка залучила як експерта депутата Європарламенту Максиміліана Кра. Цей депутат ніколи не приховував своїх проросійських поглядів, підтримував Медведчука та періодично озвучував тези російської пропаганди на проросійських каналах в Україні. Російські пропагандистські медіа теж часто долучають Кра як нібито незалежного експерта та політика з боку ЄС. Так сталося і в цьому випадку.         

Ось що пише російське видання «Известия», посилаючись на коментар депутата:

«Створення в Україні військової місії Євросоюзу стане ще одним невірним кроком у врегулюванні конфлікту в Донбасі. Про це в понеділок, 4 жовтня, заявив «Известиям» член комітету Європарламенту з міжнародних справ, німецький депутат від партії «Альтернатива для Німеччини» Максиміліан Кра».

Що відомо про Максиміліана Кра

Це депутат у Бундестазі від ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини». Членів цієї партії пов’язують з деякими екстремістськими рухами. Під час заснування партії й пізніше для німецьких політичних оглядачів не було таємницею, що ця партія майже відкрито фінансується з РФ. У німецькому політичному середовищі АдН відкрито називали «маріонетками Москви».

Цікаво, що «головний борець» з правими рухами в Україні, один з лідерів ОПЗЖ Віктор Медведчук, отримував підтримку від депутата Бундестагу від правої партії. 

У грудні 2020 року Кра називав Віктора Медведчука та його ініціативу «єдиною надією на мир в Україні» й організовував обговорення цієї ініціативи у Бундестазі. 

  

В інтерв’ю 112 каналу депутат Європарламенту говорив, що в Україні «є великий тиск на російськомовну меншину» й що треба було б дослухатися до Медведчука та використовувати російську вакцину проти Covid.  

Максиміліан Кра досить часто виступав як європейський експерт на каналах саме Віктора Медведчука. Після того як телеканали були закриті, заявляв про утиски свободи слова в Україні. Крім того, після того, як Медведчуку була оголошена підозра в скоєнні державної зради, заявляв, що це переслідування опозиції.    

Коментарi (0)