понеділок, 27 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, чому російська пропаганда так відреагувала на заяву щодо морських мін  (фото)

Олександр Слов'янець


інформаційна війна

Стало відомо, чому російська пропаганда так відреагувала на заяву щодо морських мін (фото)

views346

15.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вчора, 14 вересня, російські пропагандистські «ЗМІ» почали, по суті, істерику щодо пропозиції боротися з російським флотом у Чорному морі за допомогою мін.  

Стрічки новин повідомляли про те, що Україна має план зі знищення російського флоту. До розповсюдження цієї новини долучилися ресурси на окупованій території, а також сайт «Шарій. Нет».

 

Звідки взялася вся ця історія? 

Пропагандистські ЗМІ відреагували на заяву директора НВК «Клівер» Оксани Врублевської, щодо боротьби з російським флотом на Чорному морі за допомогою мін: 

«Вартість міни 30 тисяч доларів, а вартість ремонту крейсера 24 мільйони доларів. Тому ми вважаємо мінне озброєння найбільш ефективним».

  Саме цю цитату приводять усі російські ресурси.   

Цю заяву директор НВК зробила під час проведення круглого столу на тему «Тактичні оборонні системи, які невідкладно потрібні армії». 

НПК «Клівер» займається підводними роботами, мінно-торпедним озброєнням, а також акустичними системами що працюють під водою та в повітрі. При цьому ця НВК не є державною установою або державною корпорацією чи державним підприємством. 

Така істерична реакція російських «ЗМІ» на цю заяву пов’язана перш за все з діяльністю підприємства. 

Річ у тім, що НВК «Клівер» розробляла станцію електронно-оптичного спостереження «Джура Оптикум». Такі станції можуть відстежувати ракети, літаки, безпілотні апарати. Комплекс може наводити на ціль ракети проти кораблів типу «Нептун». Крім того НВК відновлювало морські міни. І напевно останній факт, викликав таку реакцію пропагандистських ресурсів.  

На фото міни, які відновлені НВК «Клівер».

 

 

Коментарi (0)