неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стали відомі результати фінальних боїв чемпіонату України серед студентів з боксу 2021

Андрій Вишнівський


Спорт

Стали відомі результати фінальних боїв чемпіонату України серед студентів з боксу 2021

views151

31.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Боксерський чемпіонат серед студентів відбувся з 27 по 31 жовтня у Києві 

 

48 кг

1.Клітинський Ярослав (Вінницька область)

2.Лейбенко Павло (Черкаська область)

3.Кудін Іван (Вінницька область)

 

51 кг

1.Овсянніков Євгеній (Черкаська область)

2.Ковальчин Дмитро (Закарпатська область)

3.Ковель Данило (Львівська область)

 

54 кг

Щучкін Ілля (Київська область) Колісніченко Дмитро (Черкаська область)

Одноголосним рішення суддів переміг Ілля Щучкін

2.Колісніченко Дмитро (Черкаська область)

3.Семончук Ігор (Черкаська область)

3.Стась Владислав (Кіровоградська область)

 

57 кг

Трофименко Едуард (Івано-Франківська область) Молодан Дмитро (Одеська область)

Роздільним рішенням суддів переміг Дмитро Молодан

2.Трофименко Едуард (Івано-Франківська область)

3.Гора Данило (Чернігів)

3.Тарасов Артур (Дніпро)

 

60 кг

1.Власюк Максим (Вінницька область)

2.Суслов Ілля (Вінницька область)

3.Туроханов Ахмеддін (Дніпро)

3.Даглі Алі (Київська область)

 

63,5 кг

Лагута Олег (Київська область) Гаврилюк Максим (Одеська область)

Одноголосним рішенням суддів переміг Олег Лагута

2.Гаврилюк Максим (Одеська область)

3.Лозан Данило (Черкаська область)

3.Корябін Владислав (Дніпро)

 

67 кг

Алієв Ельвін (Київська область) Затхей Павло (м. Київ)

Одноголосним рішенням суддів переміг Ельвін Алієв

2.Затхей Павло (м. Київ)

3.Донченко Дмитро (Львів)

3.Палько Владислав (Дніпро)

 

71 кг

1.Таран Кирило (Полтавська область)

2.Артур Пригода (Запорізька область)

3.Муратов Януш (Одеська область)

3.Лупенко Євген (Київ)

 

75 кг

Акілов Пилип (Донецька область) Кофан Максим (Черкаська область)

Одноголосним рішенням суддів переміг Пилип Акілов

2.Кофан Максим (Черкаська область)

3.Іллюша Павло (Чернігів)

3.Шуцький Андрій (Кіровоградська)

 

80 кг

Жасан Данило (Чернігівська область) Деньгуб Олександр (Дніпропетровська область)

Одноголосним рішенням суддів переміг Данило Жасан

2.Деньгуб Олександр (Дніпропетровська область)

3.Сірий Єгор (Дніпро)

3.Салабай Денис (Хмельницька область)

 

86 кг

Ламах Кирило (м. Київ) Кочарян Ашот (Івано-Франківська область)

Роздільним рішенням суддів переміг Кирило Ламах

2.Кочарян Ашот (Івано-Франківська область)

3.Хрипко Нікіта (Київ)

3.Мічкровський Павло (Київ)

 

90 кг

1.Павловський Євген (Кіровоградська область)

2.Стельченко Віталій (Дніпро)

3.Пилипчук Олександр (Київ)

3.Гаврилюк Ставр (Хмельницька облать)

 

+92 кг

Ткачук Василь (Івано-Франківська область) Карцан Аркадій (Хмельницька область)

Одноголосним рішенням суддів переміг Аркадій Карцан

2.Ткачук Василь (Івано-Франківська область)

3.Драч Максим (Хмельницька область)

3.Халецький Андрій (Дніпро)

Коментарi (0)