понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США заборонили в'їзд майже 900 росіянам, які підтримали війни в Україні

Світлана Макарова


За кордоном , Політика

США заборонили в'їзд майже 900 росіянам, які підтримали війни в Україні

views64

03.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен оголосив про заборону в’їзду для 893 політиків і військових з росії, які підтримали або беруть участь у російській військовій агресії в Україні.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Держдепартамент вживає заходів щодо запровадження візових обмежень для осіб у зв’язку з війною росії в Україні. Йдеться про 893 посадових осіб російської федерації, зокрема членів Ради Федерації та військових, які погрожують або порушують суверенітет, територіальну цілісность чи політичну незалежність України", – йдеться в заяві Блінкена.

Крім того, візові обмеження поширюються на 31 представника іноземних урядів, які "діяли на підтримку анексії росією Криму в Україні і тим самим загрожували або порушували суверенітет України".

"Сполучені Штати продовжуватимуть незламну підтримку хороброго народу України та сприятимуть притягненню до відповідальності президента Путіна та його оточення, чиї дії спричинили стільки страждань і руйнувань в Україні", – додає держсекретар США.

Він також згадав про санкції міністерства фінансів США, під дію яких потрапили цивільна дружина Путіна Аліна Кабаєва, колаборанти росії в окупованій Україні, а також низка технологічних російських підприємств.

Нагадаємо, наприкінці червня державний департамент США розширив санкційний список щодо росії, додавши до нього 45 юридичних і 29 фізичних осіб – зокрема телеведучу Тіну Канделакі та колишнього міністра оборони рф Анатолія Сердюкова.