понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США заблокували заяву щодо домовленостей Путіна та Ердогана: передчасні

Політика

США заблокували заяву щодо домовленостей Путіна та Ердогана: передчасні

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

США блокували в Раді Безпеки ООН заяву, що вітає домовленості президента Росії Володимира Путіна та президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана з мирного врегулювання ситуації в сирійському Ідлібі.

Про це повідомляє Daily Sabah.  

У США визнали прийняття заяви «передчасним».

«Сполучені Штати заблокували прийняття в п’ятницю заяви Ради Безпеки ООН на підтримку припинення вогню в Сирії за посередництва Росії і Туреччини», – йдеться в повідомленні.

Постійний представник Великої Британії при ООН Карен Пірс, заявив, що поки неясно, як Росія і Туреччина збираються підтримувати свої домовленості. Крім того, немає розуміння, хто саме буде контролювати режим припинення вогню.

Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген погодився і зазначив, що спочатку потрібно подивитися, чи спрацюють домовленості, а також зосередитися на створенні безпечних зон для мирного населення в Сирії.

Нагадаємо. 5 березня президенти Туреччини і Росії Реджеп Тайїп Ердоган і Володимир Путін у Москві досягли угоди про припинення вогню в сирійському Ідлібі. Путін висловився про співпрацю, Ердоган заявив, що Туреччина залишає за собою право на дії у відповідь у разі нападу з боку сирійських урядових сил.