понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США виступили за нові санкції проти Росії через Крим, Меджліс – за ембарго на всі енергоносії

Політика

США виступили за нові санкції проти Росії через Крим, Меджліс – за ембарго на всі енергоносії

views52

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник представника США в ООН, посол Черіті Норман Шале звернулась до світової спільноти із закликом надалі запроваджувати санкції проти Росії за її дії в Криму.

Про це Норман Шале сказала під час засідання Ради безпеки ООН 6 березня.

Вона наголосила, що Сполучені штати рішуче налаштовані на притягнення Росії до відповідальності через окупацію Криму та закликають ввести адресні санкції проти тих, хто грав провідну роль в окупації і проти правоохоронців, які застосовують тортури до кримських активістів.

«США сповнені рішучості притягнути Росію до відповідальності за окупацію Криму. З 2014 року наступні раунди санкцій адресно зверталися до тих, хто грав провідну роль в окупаційному режимі. Також є санкції щодо представників правоохоронних органів, які застосовували тортури до кримськотатарських активістів. Закликаємо інші країни запровадити такі ж обмеження», – сказала Черіті Норман Шале.

Представниця США закликала Росію надати доступ ООН і ОБСЄ на територію анексованого півострова. Це потрібно для того, щоб міжнародні місії могли спостерігати і документувати все, що там відбувається.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, який також був присутній на засіданні Радбезу ООН,  закликав запровадити ембарго на всі види російських енергоносіїв для того, щоб «примусити Росію повернути Крим і Донбас».

Нагадаємо. У січні цього року представник США в ОБСЄ Джеймс Гілмор навів приклади російської агресії, докази її присутності на Донбасі, тортурів в Криму і запевнив, що США не знімуть санкції з Росії, поки «вона не піде з Криму».

Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік санкції проти Росії, запроваджені раніше через ситуацію в Україні, в тому числі через анексію Криму.