п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США ввели санкції проти координатора поставок зброї в Росію з КНДР

Cіпратов Роман


Політика

США ввели санкції проти координатора поставок зброї в Росію з КНДР

views135

30.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Уряд США оголосив про введення санкцій проти громадянина Словаччини, який координував постачання зброї та супутньої техніки до Росії з Північної Кореї.

Про це повідомляє Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США, передає Укрінформ.

«Сьогодні OFAC ввів санкції проти однієї особи через її спроби сприяти угодам з передачі зброї Росією та КНДР», – йдеться у повідомленні.

Обмеження введені проти громадянина Словаччини Ашота Мкртичева за спроби прямо чи опосередковано імпортувати, експортувати та реекспортувати до Північної Кореї та з неї озброєння та пов'язані з ними матеріали.

За даними OFAC, Мкртичев взаємодіяв з режимом КНДР, щоб отримати понад два десятки видів зброї та боєприпасів для Росії в обмін на комерційний літак, сировину, а також іншу продукцію для Північної Кореї. При цьому наголошується, що він співпрацював з представником Росії, щоб передати КНДР комерційний літак.

У Мінфіні США зазначили, що санкції та заходи експортного контролю, запроваджені коаліцією з більш ніж 30 країн, суттєво обмежили постачання до Росії сучасних технологій та звузили здатність Росії відновлювати запаси втраченого озброєння та техніки. Водночас, Сполучені Штати та партнери продовжують надавати Україні сучасну зброю для захисту проти російської агресії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі