неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США та Японія оголосили про нові санкції проти росії: подробиці

Світлана Макарова


Економіка , Політика

США та Японія оголосили про нові санкції проти росії: подробиці

views91

20.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Сполучені Штати та Японія запровадили нові санкції проти сотень людей та організацій, пов'язаних з війною росії проти України. Так "Група семи" підтвердила свою рішучість підвищити відповідальність Москви за її вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Nikkei Assia.

У заяві йдеться, що лідери G-7 підтвердили відданість спільній боротьбі проти незаконної, невиправданої та неспровокованої агресивної війни росії в Україні.

Високопоставлений американський чиновник повідомив, що між Вашингтоном та його партнерами відбулися дуже конкретні переговори щодо нових санкцій.

Зазначається, що заява включає санкції проти 22 осіб і 104 організацій, запроваджені Міністерством фінансів США. В свою чергу, Державний департамент Сполучених Штатів запровадив санкції проти близько 200 осіб, організацій, суден і літаків. Крім того, значно розширило експортний контроль для росії і американське Міністерство торгівлі, додавши 71 суб'єкта до свого списку.

Тим часом уряд Японії оголосив про додаткові санкції проти росії, включаючи заморожування активів близько 100 осіб і організацій, які намагаються ухилитися від існуючих санкцій. Країна заборонить експорт до близько 80 російських організацій, пов'язаних з російськими військовими. Підприємствам також буде заборонено надавати архітектурні та інженерні послуги російським клієнтам.

Нагадаємо, президент України прибув до Японії на саміт G7.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі