субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США та Європа закликали Кремль вивести війська з Грузії

За кордоном , Новини , Політика

США та Європа закликали Кремль вивести війська з Грузії

views29

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У четвер ― 8 серпня, в день відзначення одинадцятої річниці збройного конфлікту між Росією та Грузією, США та шість європейських країн закликали РФ виконати угоди 2008 року про відведення збройних сил з території Грузії.

Під час закритих консультацій у Раді Безпеки ООН дипломати європейських країн, серед яких Франція, Німеччина, Естонія, Велика Британія, Бельгія, Польща, а також США, висловили солідарність з Грузією та виступили зі зверненням на підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії.

Посли шістьох європейських країн стверджують, що надзвичайно занепокоєні поглибленням відносин РФ у сфері безпеки з Абхазією та Південною Осетією.

Вони знову закликали Росію виконати домовленості від 12 серпня 2008 року, за якими РФ зобов’язалась припинити бойові дії та вивести збройні сили з території Грузії, забезпечивши міжнародну безпеку.

Як стало відомо згодом, заступник посла Російської Федерації ООН Дмитро Полянський повідомив журналістам, що « ми розглядаємо трагічну подію, яка сталася в Грузії як частину історії».

На його думку «країна дорогою ціною заплатила за трагічну помилку Саакашвілі». І він переконаний, що лише конструктивний діалог між Грузією та двома незалежними країнами ― це єдиний спосіб створити мирні та перспективні відносини на Кавказі. 

Коментарi (0)