середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США працюють з партнерами над ембарго на російську нафту

Наталя


Економіка , За кордоном , Російська агресія , Події

США працюють з партнерами над ембарго на російську нафту

views93

06.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Держсекретар Ентоні Блінкен заявив, що Штати працюють зі своїми союзниками в Європі над вивченням можливості заборони імпорту російської нафти. Таким чином, США намагаються додатково покарати Росію за війну в Україні.

Про це повідомляє CNN.

"Я вчора розмовляв телефоном з президентом та іншими членами кабінету міністрів саме на цю тему (ембарго на російську нафту, - ред.), і зараз ми розмовляємо з нашими європейськими партнерами і союзниками, щоб скоординовано розглянути перспективу заборони на імпорт російської нафти, при цьому переконавшись, що на світових ринках як і раніше є відповідні поставки нафти", - заявив Блінкен.

Безпрецедентний крок у вигляді санкцій проти експорту нафти, швидше за все, призведе до різкого стрибка цін, що завдасть болючого удару по споживачам у всьому світі, оскільки Росія є другим у світі виробником нафти.

Хоча США споживають дуже мало російської нафти - в грудні імпорт нафти з Росії склав всього 90 тисяч барелів на день - взаємопов'язаний світовий ринок означає, що потрясіння в поставках в одній частині світу можуть вплинути на ціни всюди.