неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США передбачили зняття санкцій з Росії: деталі

За кордоном , Політика

США передбачили зняття санкцій з Росії: деталі

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Санкції проти РФ пропонують ввести через агресію проти України та втручання в політику США

Оновлену версію законопроекту DASKA про санкції проти Росії з поправками щодо встановлення порядку введення та зняття санкцій вже оприлюднили на сайті Конгресу США.

У документі йдеться про те, що санкції проти Росії вводяться за втручання у внутрішню політику США й агресію проти України.

При цьому теоретична можливість позбутися санкцій існує завдяки поправкам сенаторів Ліндсі Грема і Роберта Менендеса.

Наразі вказується, що санкції можуть бути зняті, якщо розвідка і Держдеп представлять офіційну доповідь, де будуть надані докази, що такого втручання не було. Такого ж плану принцип діє і по санкціям через агресію щодо України. Доповідь повинна бути надана протягом 45 днів після підписання законопроекту. Держдеп і національна розвідка повинні відповісти: бере Росія участь у військових діях проти України, підтримує їх, чи цього не відбувається.

Санкції накладаються на російські СПГ-проекти за кордоном, на держборг Росії, банки, які підтримують втручання в демократичні процеси, суднобудівні компанії тощо.

Сенаторі також додали й інші пункти до законопроекту.

Один з нових розділів має назву «Введення санкцій з урахуванням вбивств, скоєних Російською Федерацією на території Сполучених Штатів і країн-учасниць НАТО». У цій частині йдеться про такі випадки за участю Росії чи російських спецслужб, як отруєння екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля у Великій Британії в березні 2018 року, вбивства в Берліні в серпні цього року громадянина Грузії і чеченського бойовика Зелімхана Хангошвілі.

Ще один розділ говорить про те, що завданням США щодо НАТО має бути «укладення угоди, за якою члени НАТО не мають набувати оборонні технології, несумісні з безпекою систем альянсу».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі