п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США передали Україні газотурбинну станцію, що може одночасно живити 100 тисяч будинків

Світлана Макарова


Економіка

США передали Україні газотурбинну станцію, що може одночасно живити 100 тисяч будинків

views119

08.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Сполучені Штати передали Україні мобільну газотурбінну електростанцію, яка здатна одночасно забезпечити електрикою 100 тисяч будинків.

Про це повідомляє Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Мобільна електростанція, виготовлена в Сполучених Штатах компанією GE Gas Power, має загальну вихідну потужність приблизно 28 МВт. Цього достатньо для забезпечення електроенергією в еквіваленті щонайменше 100 тисяч будинків», - розповіли в USAID.

Зазначається, що це допоможе Україні збільшити постачання електроенергії до житлових будинків, лікарень, шкіл та обʼєктів критичної інфраструктури.

«Мобільна електростанція може працювати в різних містах і регіонах залежно від потреби, посилюючи енергетичну безпеку України в умовах атак росії на критичну інфраструктуру», - зауважили в американському агентстві.

Нагадаємо, у вівторок, 7 лютого, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль поінформував про передачу Україні від USAID газотурбінної станції General Electric. Він висловив сподівання на надходження додаткових установок, здатних забезпечити стабільну роботу критичної інфраструктури.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі