понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Сполучені Штати відновили депортацію росіян, що втекли від путінської мобілізації

Світлана Макарова


За кордоном

Сполучені Штати відновили депортацію росіян, що втекли від путінської мобілізації

views98

19.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

У США непомітно відновили депортації до росії. Зокрема нещодавно було депортовано росіянина, який шукав притулку у Штатах, бо боявся мобілізації на батьківщині.

Про це пише The Guardian.

У матеріалі видання нагадують, що після повномасштабного російського вторгнення в Україну Сполучені Штати призупинили депортації до рф.

Однак минулих вихідних молодий росіянин, який приїхав до США, рятуючись від спроб російського диктатора Володимира Путіна мобілізувати громадян на війну в Україні, був несподівано депортований назад до росії.

Імміграційна та митна служба Сполучених Штатів заявила цього тижня, що здійснює висилку в країни, в тому числі в росію, відповідно до керівних принципів висилки з США.

Коли саме відновилися депортації до росії, невідомо. Білий дім не відповів на запит видання про коментар.

Адвокатка з Техасу Дженніфер Скарборо повідомила виданню, що серед її клієнтів четверо росіян, які попросили притулку в США через страх бути мобілізованими в рф. Співробітники імміграційної служби повідомили їй, що одного з її клієнтів депортували на вихідних. 

Двоє інших клієнтів Скарборо мають наказ про примусове видворення й можуть бути депортованими у будь-яку мить.

За словами адвокатки, співробітники імміграційної служби вирішили, що страх перед призовом до армії не відповідає критеріям визначення "достовірного страху", і кожен з них подав апеляцію до імміграційного судді, який погодився з тим, що вони не відповідають критеріям.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі