вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Співпраця у сфері цифровізації та кіберзахисту: Україна та Фінляндія підписали меморандум

Наталя


Технології , Події , Політика

Співпраця у сфері цифровізації та кіберзахисту: Україна та Фінляндія підписали меморандум

views126

23.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство транспорту та зв’язку Фінляндії підписали меморандум у сфері цифрової трансформації.

Про це повідомили на сайті відомства.

Документ передбачає подальший обмін досвідом та співпрацю країн у відбудові цифрової інфраструктури та посиленні кіберзахисту.

"Ми вдячні Фінляндії за підтримку цифровізації в Україні у такий складний час. Підписаний меморандум допоможе підсилити цифрову трансформацію та модернізацію телеком-інфраструктури в Україні. Також будемо переймати найкращі практики для запобігання кіберзагрозам та гібридним загрозам і розвивати цифрову стійкість держави", — зазначив міністр цифровізації Михайло Федоров.

Своєю чергою міністр транспорту та зв’язку Фінляндії Тімо Гаракка сказав:

"Я дуже вражений роботою, яку зробила Україна для просування цифровізації. Цією угодою ми вже заглядаємо в період відновлення України. Я вірю, що ми можемо багато чого навчитися один в одного".

Підписаний меморандум дасть змогу країнам обмінюватися досвідом у сферах цифровізації, інформаційних технологій та кібербезпеки. Україна і Фінляндія співпрацюватимуть у галузі цифрової стійкості, а також у сфері відбудови та модернізації діджитал інфраструктури.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі