п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Список компаній, які продовжуть працювати в РФ

Андрій Кущенко


За кордоном

Список компаній, які продовжуть працювати в РФ

views126

10.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство закордонних справ України оприлюднило перелік 50 найбільших компаній, які продовжують працювати в Росії після її нового вторгнення до України.

Відомство закликало компанії «переглянути свої рішення та повністю припинити діяльність в Росії», а відповідальний бізнес, іноземні уряди та споживачів їх бойкотувати.

У МЗС вказують на те, що будь-який товар, вироблений або проданий компаніями на російському ринку, робить внесок до військового бюджету Росії.

«Незалежно від розміру інвестицій чи частки Росії у глобальному портфелі, компанії, які дотримуються стандартів і цінностей екологічного, соціального та корпоративного управління, не мають морального права продовжувати діяльність у країні, яка вчиняє масові воєнні злочини на території іншої країни», – аргументують у дипломатичному відомстві.

Судячи з інфографіки, оприлюдненої МЗС, у Росії продовжують працювати торговельні мережі Auchan і Metro, харчові компанії Nestle та Mondelez, мережі швидкого харчування Burger King і Papa John’s.