четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Співробітнику «МДБ ЛНР» повідомлено про підозру у незаконному затриманні та катуванні

Новини , Право

Співробітнику «МДБ ЛНР» повідомлено про підозру у незаконному затриманні та катуванні

views348

28.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Луганська обласна прокуратура повідомила про підозру «заступнику начальника Алчевського міжрайонного відділу міністерства державної безпеки ЛНР» у порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної прокуратури.

 

Встановлено, що співробітник так званого «МДБ ЛНР» у 2017 році незаконно затримав громадянина України при перевірці документів на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», позбавив його волі та примусово перевіз до приміщення міжрайонного відділу.

 

Після цього підозрюваний упродовж доби від потерпілого «отримував зізнання» у співпраці з СБУ, застосовуючи психічне насильство, Чоловіку погрожували вбивством та розправою над рідними, завдавали фізичних страждань та катували.

 

Зазначені дії прямо суперечать вимогам положень Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

 

Наразі вирішується питання щодо звернення до суду з клопотанням про затримання підозрюваного та оголошення у розшук.Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі