середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Соціологія показала зміну громадської думки  щодо блокування каналів 112, NewsOne та ZIK

Технології , Політика

Соціологія показала зміну громадської думки щодо блокування каналів 112, NewsOne та ZIK

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Як змінювалися настрої громадян України щодо блокування телеканалів, які мають відношення до Віктора Медведчука, йдеться у частині дослідження соціологічної групи «Рейтинг». Видання «Патріот Донбасу» наступного дня після відключення телеканалів провело власне опитування серед учасників російсько-української війни з Донецької області. Усі ветерани війни з Росією, навіть ті, хто критично ставиться до Володимира Зеленського, підтримали припинення мовлення трьох телеканалів.             

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів, які мають відношення до кума Путіна Віктора Медведчука – 112 Україна, NewsOne, ZIK.

Соціологічна група «Рейтинг» провела два опитування (3-4 та 6-8 лютого) щодо підтримки припинення мовлення трьох телеканалів. 

За результатами першого дослідження 42% респондентів підтримали закриття телеканалів. 47% – були проти, 11% – було важко дати відповідь. 

Наступне опитування (6-8 лютого) показало ріст підтримки припинення мовлення каналів 112, NewsOne та ZIK від громадян України. Санкції вже підтримали 49% респондентів, 41 – були проти, 11%  – не змогли дати відповідь.         

Соціологія показала зміну громадської думки  щодо блокування каналів 112, NewsOne та ZIK

У дослідженні є рівень підтримки рішення про блокування телеканалів по регіонах, віку та прихильності до політиків. На Сході України 30% опитуваних підтримали припинення мовлення трьох медіа, 59% – проти припинення телеефірів. На Заході України підтримка санкцій у 61% респондентів. Не підтримують припинення мовлення у цих регіонах лише 29% опитуваних. 

Найменша підтримка (44 %) припинення трансляцій серед людей віком 30-39 років. Найбільша (51%) – у людей віком 60+. 

Цікаво, що серед прибічників Юрія Бойка, який представляє ОПЗЖ разом з Віктором Медведчуком, є 18% людей, які підтримують заборону мовлення телеканалів 112, NewsOne, ZIK.            

Соціологія показала зміну громадської думки  щодо блокування каналів 112, NewsOne та ZIK

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі