неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Сьогодні відзначають 103-річчя зовнішньої розвідки України

Мартирос Григорян


Суспільство

Сьогодні відзначають 103-річчя зовнішньої розвідки України

views404

24.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 24 січня, в Україні відзначається День зовнішньої розвідки. Саме у цей день у 1919 році в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки.

Відтоді у складі політичного департаменту Директорії УНР почав функціонувати відділ закордонної інформації. Основною метою підрозділу було проведення розвідувальної роботи щодо активно діючих проти УНР ворогів, а також стосовно країн – потенційних супротивників.

Саме 24 січня співробітники зовнішньої розвідки України відзначають своє професійне свято

Як повідомляє «Патріот Донбасу», свято встановлено згідно з указом Президента 22 листопада 2018 року.

«Ураховуючи значний внесок співробітників розвідувальних органів України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, а також життя, здоров’я її громадян та об’єктів державної власності за межами України, зміцнення обороноздатності держави, з метою відродження національної розвідувальної ідентичності та започаткування сучасних традицій вшанування звитяг зовнішньої розвідки України».

Варто зауважити цікаву деталь, що специфіка роботи зовнішньої розвідки така, що про її операції дізнаються рідко. Більшість залишаються незнаними, нерозкритими й недоступними широкому загалу, як і імена українських розвідників, які героїчно виконують ці складні завдання, навіть ціною власного життя.

Медіагрупа «Патріот Донбасу» сердечно вітає офіцерів та ветеранів Служби зовнішньої розвідки з професійним святом!

Ваш незламний дух, вірність і любов до України, надійність і відданість в жертовній службі ті особисті та професійні якості, які є надійною запорукою зміцнення рідної землі та нашої перемоги у національно-визвольної боротьби українського народу, за свою свободу та незалежність!

І сьогодні, коли на сході України відбуваються бойові дії, і частина нашої держави знаходиться у тимчасовій окупації, ви проявляєте високий рівень професійної компетентності, самовіддану працю та справжній героїзм, виконуючи небезпечні завдання та викриваючи плани та наміри підступного, лютого ворога.

Ми бажаємо вам міцного здоров’я, незмінних успіхів в усіх починаннях і добра під мирним українським небом! Нехай Господь береже вас і ваші родини!

Слава Україні! Героям Слава!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі