неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Снайпери ЗСУ проводять навчання поряд з окупованим Кримом (відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

Снайпери ЗСУ проводять навчання поряд з окупованим Кримом (відео)

views1378

28.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

На одному з військових полігонів Херсонській області проходять навчання снайперів зі складу підрозділів, які виконують бойові завдання на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

Як повідомив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, українські стрілки відпрацьовують контрснайперські дії в парах при веденні оборони. Зокрема, мова йде про вибір, підготовку та занятті позиції, підготовку вихідних даних для стрільби, а також ведення спостереження.

«Заняття зі снайперами проводяться на постійній основі, але особливістю даного заходу є те, що більш досвідчені снайпери «підтягують» рівень своїх бойових побратимів в ході практичної роботи на мішеному полі», зазначив командувач.

Він додав, що в ході навчань снайпери покращують навички визначення відстані до цілі, швидкості та напряму вітру, і після внесення необхідних поправок намагаються вразити ціль з першого пострілу. Для коригування точного пострілу стрілки працюють у парах.

У навчаннях активно використовується практичний досвід, які бійці ЗСУ отримали в ході бойових дій на Донбасі. Адже професійний снайпер повинен мати не лише навички влучної стрільби, але також бути врівноваженим, сконцентрованим та здатним приймати правильні та виважені рішення в умовах бою, підкреслив генерал-лейтенант.

 

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі