п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Smart Shelter CLUST SPACE: у Києві створюють перше в Україні інноваційне укриття

Наталя


Суспільство , Технології , Події

Smart Shelter CLUST SPACE: у Києві створюють перше в Україні інноваційне укриття

views90

22.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

В Україні планують реорганізувати існуючі укриття та бомбосховища, перетворивши їх на безпечні освітні інноваційні хаби Smart Shelter - CLUST Space.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Зазначається, що метою проєкту є реорганізація наявних укриттів та перетворення їх на безпечні інноваційні освітні хаби, які працюватимуть на постійній основі і гуртуватимуть творчу молодь як під час небезпеки, так і в мирні часи.

Місія проєкту полягає не лише у підтримці безперервного освітнього процесу в Україні в умовах воєнного стану, а й у впровадженні інноваційних та комфортних безпекових рішень, що стануть фундаментом післявоєнного відновлення держави.

За даними Міносвіти, перший Smart Shelter CLUST SPACE зʼявиться на базі приміщення центральної бібліотеки Київського політехнічного інституту імені І. Сікорського.

Станом на цей час уже створена робоча група, до якої входять співробітники компанії CLUST, студенти і керівний склад КПІ імені І. Сікорського та представники державних установ.

Команда проєкту шукає партнерів для його масштабування по всій території України та відкриття ще 10 – 20 інноваційних укриттів при університетах.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі