понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Слуги народу» обговорюватимуть відставку міністра МВС Арсена Авакова

Політика

«Слуги народу» обговорюватимуть відставку міністра МВС Арсена Авакова

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

1 червня на засіданні фракції «Слуги народу» буде порушено питання про ймовірну відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Названі критерії, за якими планується оцінити ефективність керівництва МВС.

Про це розповів Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський у етері Еспресо.TV.  

За його словами, позиція поки що не сформована.

«Відверто, позиції ще не сформовано – ми на фракції ще не обговорювали, в нас засідання відбудеться у понеділок ввечері, якраз після засідання профільного комітету. Ми, звичайно, це будемо обговорювати», – сказав він.

Монастирський пояснив, що буде головним при оцінюванні ефективності керівництва МВС. За його словами, це швидкість сприяння в розслідуванні у справах щодо катування та зґвалтування жінки в Кагарлицькому відділенні поліції та стрілянини у Броварах.

«Я прихильник того, що в цих випадках треба і причини, які призвели до цих випадків, і реакції відповідних органів на цю ситуацію. Тобто чи були факти приховування доказів за цими справами, наскільки було сприяння і яким швидким було розслідування. Я думаю, що це буде ключовим в оцінці й ефективності, в тому числі керівництва Національної поліції та профільного міністерства», – додав Монастирський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі